Toplam yorum: 3.086.295
Bu ayki yorum: 5.982

E-Dergi

Okur & Yazar Tarafından Yapılan Yorumlar

29.04.2024

Yöneticilik basamaklarını tırmanan lider / yöneticiler için izleyebilecekleri ipuçlarını sade anlatım diliyle anlatan güzel bir eser. Kariyer basamaklarındaki geçiş dönemlerinde ilk 90 gün için uygulamaya alınabilecek faydalı bilgilerle dolu. Okumanızı tavsiye ediyorum.
01.04.2024

8. sınıfa giden oğlum için aldım. Severek okudu. Gençlere tarih bilincini sevdirerek öğreten merhum yazarın ruhu şad, mekanı cennet olsun.
27.02.2024

Yeni ve ve deneyimli yöneticiler için muazzam kaynak niteliğinde olan bir eser. İş dünyasında değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Değişimlere uygum sağlama noktasında oluşturmak istediğiniz stratejilerinizde size yol gösterme niteliğinde olan faydalı bir eser. Okunmanızı tavsiye derim.
27.02.2024

Sohbet havasında geçen anlatımıyla ve önemli bilgilerin paylaşıldığı güzel bir eser.
27.02.2024

Bilginin peşinde ABD'ye giden enerjik, hırslı, yenilikçi, öğrenmeye hevesli bir gencin dünya çapında etkili başarma hikayesi.
Bir kıvılcım olarak gittiği yurtdışından Türkiye'nin her köşesine uzanan bir alev olarak dönen girişimci lider.
Biyografi kitabı gibi değil başarılı olan bir insanın hayatını ROMAN tadında anlatan akıcı, etkileyici ve sürükleyici bir eser. okurken kendinize rehber edineceğiz birçok tavsiyeleri de bulacağınız mükemmel bir eser. yazar Fırat DEMİREL kalemine sağlık. Kesinlikle okunmasını tavsiye edeceğim bir eser...