Toplam yorum: 3.098.070
Bu ayki yorum: 2.600

E-Dergi

İmge_ Tarafından Yapılan Yorumlar

26.09.2023

Eğer kitabı okuyan varsa çevirisi hakkında bilgi verebilir mi acaba? Daha önce okuduğum yayındaki çeviri Goethe'nin şairane anlatımının hakkını verecek ölçüde iyi değildi, buna rağmen okuduğum en iyi 3-5 tiyatro eserinden birisidir..
18.07.2023

İyi günler, çevirisi nasıl kitabın?
18.01.2023

Öyküler yine çok çarpıcı ve harika tamam da, şu Köpeğiyle Dolaşan Kadın ve Otuz Yedi Diğer Öykü kitabında olan öyküleri tek tek basmanız sıkıntı bence. Onlara kadar Çehov'un yayınlanacak bir sürü eseri var. İş Kültür'ün her zaman olduğu gibi daha faydalı çeviriler yapacağını umut ediyoruz. İlk öykü büyük derlemede varsa da ikincisi yok bu arada, Köpeğiyle Dolaşan Kadın'ı alsanız dahi ikinci öykü için yine de bu öykü kitabını alabilirsiniz...
27.11.2021

İyi güzel ama Anthony'nin nefreti kitabın adeta önyargılı okunmasına sebep oluyor. Mozart'ı bu yığınla kesime yönelen aşağılamlarının arasına almaksa, Mozart'a yapılmış koca bir ayıp! Fazlaca küfür, cinsel gönderme. kendi hayat görüşünü süslemeden, kurgunun içine daha zor fark edilecek biçimde yerleştirmeden sergilemesiyse, büyük bir kibrin ifadesi gibi duruyor.