Toplam yorum: 3.088.827
Bu ayki yorum: 8.515

E-Dergi

cemiile Tarafından Yapılan Yorumlar

15.04.2008

İşin açıkcası okurken bu kadar eğlenceli olabileceğini hiç düşünmemiştim.Aslında Serdar Turgut acınası halimizi farklı tarzda anlatmış.Özellikle Greenpeca örgütüne karşı yapılanlar gözlerimi yaşarttı.(gülmekten) .
30.03.2008

Osmanlı devletinin kuruluşunu Fatih Sultan Mehmet'e kadar olan dönemi harika bir şekilde anlatılmış.Ayrıca ilginç olaylardanda bahsediliyor. Bir tekfurun kızının rüyasında kenidini kurtaran gence aşık olması ve bu gencinde Osmanlı askerlerinden olması ve kaleyi ele geçirmesine yardım etmesi vb.. Mutlaka okuyun çok beğeneceksiniz.
30.03.2008

Kitapta çok güzel anlatımlar var ve çok ilginç olaylardan bahsediyor.İlgi çekici mesela bir pireden dolayı Kanuni Sultan süleymanın hem damadı hemde baş veziri olan mı yoksa Yavuz Sultan Selimin damadı olupta azledilmesine mi dersiniz. tarih severler ilgi çekici olayları öğrenmek isteyenler mutlaka okusun...
30.03.2008

Gerçekten de gençlere yönelik Osmanlı tarihine giriş bir bakıma padişahları kısaca tanıma adına hazırlanmış çok güzel bir kitap.Sadece gençlere yönelik değil osmanlı tarihine giriş yapmak isteyen herkes için ideal .Bunun yanı sıra anlatımıda çok güzel akıcı...
30.03.2008

Kadir Mısıroğlu her zaman ki gibi akıcı anlatımıyla yazmış.Okurken büyük zevk aldım Şeyh Bedrettin olayı ve takibindeki olaylar harika anlatılmış.Özellikle tarihe Osmanlı tarihine ilgi duyuyorsanız mutlaka okuyun..