Toplam yorum: 3.085.417
Bu ayki yorum: 5.102

E-Dergi

noraa Tarafından Yapılan Yorumlar

06.07.2012

beki hanımın bütün kitaplarını okudum.. hepsi çok güzel ve öğretici. bu CD'yi de uzun zamandır bekliyordum. umarım faydasını görürüm.
25.09.2010

öner döşerin son iki kitabı birbirine çok benziyor gibi. bu kitabı okuyanlar varsa büyük uyanış ile aynı mı? ben büyük uyanışı okudum ama dönüşüm zamanıyla aynı olabilir mi?
17.02.2010

bu kitap çok açık ve sade dille yazılmış bu kitapla beraber kuantum,eft,nlp ve atomlarla ilgili çok detaylı bilgi alacaksınız. ben bu kitaptan çok şey öğrendim. hatta şimdi kızım için ikincisini sipariş yapacağım. ferhan hanımın diğer kitaplarını da alacağım.
13.02.2010

şanal beyin kitaplarının hepsini okudum. bu kitapta da olumlamalar var. ben olumlamaları tek kelime ile konuşurken kuracağınız cümlelerin içinde asla negatifi çağıran kelime olmamasıdır diye düşünüyorum. bugün hava çok sert yerine, bugün hava biraz daha soğukca diyebilirsiniz.çünkü aradaki sert cümlesi olumsuzu çağırıyor. yani evren ağızdan çıkan cümlelerin tamamına değil de sesin çıkış amacına hareket ediyor gibi geldi bana. ayrıca şanal beyin bu kitabı da yine diğerleri gibi okuması biraz sıkıcı geliyor bana. yani şanal beyin kitaplarını içeriği iyide olsa zevkle okuyamıyorum. sanki yabancı bir yazar yazmış da türk insanının ruhuna duygularına göre yazılmamış gibi. yani kitap akıcı ve sade dille yazılmamış. çok kitap okumama rağmen okurken sıkıldım.
13.02.2010

şimdiye kadar okuduğum onlarca kişisel gelişim kitapların içinde en akıcı ve anlaşılır bir dille yazılmış olan kitaptır. kuantum, yoga meditasyon gibi şeylerle ilginiz varsa mutlaka bu kitabı okumanızı tavsiye ediyorum. şimdiye kadar okuduklarım kafamda sanki yerleşti bu kitapla.. çok rahat okunuyor. asla sıkmıyor. zevkle okudum. yanlız 5 ayini yani 5 spor hareketini yaparken kesinlikle talimatlara uyulması gerekiyor. . ve sayının dışına çıkılmaması gerekiyor. hareketler çok basit gibi gözüktüğü için ben daha çok yaparım dedim ve ilk günü 5 tekrar yapmak istedim. çok başım döndü ve mide bulantısı yaşadım. ayrıca boynunuzu arkaya fazla yatırıp serbest bırakmayın. boyun ağrısı çekersiniz.