Toplam yorum: 3.100.704
Bu ayki yorum: 5.245

E-Dergi

yavuz bülent Tarafından Yapılan Yorumlar

17.09.2022

kitap çok etkileyici bir örnek ile başlıyor ve kitap boyunca yazar kendi fikirlerini adeta sizinle mantık çerçevesinde tartışıyor. kitapta yazanları çevreme de anlattım. kitapta yazanlar her olay karşısında aklıma geliyor. beni çok etkileyen bir kitaptı
30.10.2021

Süleyman Uludağ hocanın İslâm'da Faiz Meselesine Yeni Bir Bakış kitabını okuduktan sonra bu kitabı da okudum. bu kitaplar bana islamda faiz meselesine yeni bir bakış kazandırdı. iki kitabı da tavsiye ediyorum.
13.04.2021

iyi ki okumuşum. faiz konusunda öğrendiğimiz bilgilerin o kadarda siyah beyaz gibi net olmadığını anladım. keşke bu tür konular daha çok tartışılsa
19.12.2020

Bekir Beyi'in katıldığı bütün programları takip ediyordum. kitabında da bu programlarda savunduğu düşünceleri daha ayrıntılı okuma fırsatı buldum. bence günümüz entellektüellerinden kendisi. yalnız kitap biraz daha akademik, KONDA'nın verileri dışında başka kaynaklardan da yararlanan bir kitap olabilirdi.
30.11.2020

kitapta paylaşma, işbirliği çok güzel anlatılmış. kitaptaki resimlere bayıldık. hatta şimdiye kadar okuduğumuz açık ara resimleri en güzel olan kitap. kar yağışı, tipi mükemmel resmedilmiş. resimler sizi adeta hikayenin içine çekiyor.