Toplam yorum: 1778276
Bu ayki yorum: 25317

E-Dergi

wagnar tarafından yapılan yorumlar

14.06.2018

Tek kitap ile mevzunun anlaşılır bir dil kullanılarak rahatlıkla idrak edilebileceği bu eseri, konuya hakimiyet kazanmak isteyen her kardeşime öneriyorum. Ecdadın ince düşüncesinin ve berrak yaşantısının ışığında yazılan bu eserin sahibine teşekkürler.
03.11.2017

Kaynakları ile merak edilen konuların gayet açık net ve güzel bir derlemesi olmuş. Bu konular daha önce konuşulmadı mı ? , anlatılmadı mı ? Evet anlatıldı. Ancak hepsinin tek kitapta toplu halini görmek ve tek kitapla bunlara ulaşabilmek çok daha kolay ve bilgiyi erişilebilir kılıyor. Mevcut konular hakkında bilgisi eksik olan arkadaşların başuçlarında başvuracakları bir eser.
03.11.2017

Kitap harika, Yazarı harika, kaleme alan Harris gayet anlaşılır yazmış ancak bizim çevirmenimiz kitabı katletmiş. İngilizce bilen Harris'in kitabını okusun emin olun daha net daha berrak. Savaş sanatları incelenmez; öğrenilir ve uygulanır sibel hn. Önce çevireceğiniz kitabın ana konusuna, jargonuna hakim olsaydınız daha çok kişi faydalanırdı. Yayınevi ve çevirmenin hakkı 1 bile değil, Musashi gibi bir efsaneye , bir ustanın eserine bunu yaptığınız için.