Toplam yorum: 3.085.615
Bu ayki yorum: 5.300

E-Dergi

Nudem Zana Tarafından Yapılan Yorumlar

28.03.2023

Ucunda Ölüm Var'la çıktığımız yolda önce Ağıtçı Kadınla diyar dolaşıp onun yürek yarası aşkı Heves Ali'yi aramıştık. Ardından Aşıklar Bayramı ile bu kez yirmi beş yıl sonra bir gece ansızın oğlu Yusuf'un evine elinde üç telli bağlaması ve bir bavulla gelen Heves Ali'nin ömrünün son üç gününe, bir baba ile oğulun birlikte çıktıkları son yolculuğa tanıklık ettik. Bu yolculuk sonunda Heves Ali Hakka yürürken Yusuf babasız geçen yıllarının hesabının peşine düşmüştü. Babamın Bağlaması ile de Ağıtçı Kadın, Heves Ali ve Yusuf'un hikayelerine son noktayı koymuş olduk.
28.03.2023

Elli yıl önce yarım kalmış, kırık bir aşk hikayesi. Bir gün karşısına çıkarsa diye umutla beklenen sevgili, beklerken geçen acımasız zaman. Yaşlandıkça, ömrü tükettikçe, ölüme yaklaştıkça, unuturum sandığı ama unutamadığı bir sevda. Ağıtçı Kadın'ın Heves Ali sevdası.
28.03.2023

Babası boğazında bir düğüm olarak kalmış evlatların yüreğini daha da yakacak özgün bir anlatıma sahip içli bir kitap.
28.03.2023

Her öykü başka bir dünya. Var ol başkan.
06.09.2022

Bir Türkiye gerçeği olan "ortadan kaybolma"nın romanı bu aslında. Biri gazeteci iki kişinin, diğeri kaybolunca onu aramaya başlayanın hikayesi. 1-2 günde bitirilebilecek akıcılıkta ve daha önce duymadığınız anekdotlarla bezeli. yazarın ilk kitabı, 2. kitabı kemikleri de okumayı düşünüyorum. Yeni bir şeyler duymak, konuşulmayanlara göz atmak isterseniz en önemlisi Dersim'de geçen heyecanlı bir hikayeye kendinizi kaptırmak isterseniz şiddetle tavsiye ederim.