Toplam yorum: 3.075.924
Bu ayki yorum: 2.800

E-Dergi

cerpo Tarafından Yapılan Yorumlar

03.03.2023

Koontz un her zaman ki tarzı, merak ettiriyor, şaşırtıyor. Ben sevdim. Daha iyi kitapları da var elbette, Kalbin karanlık ırmakları gibi. Ama bu da sıkmadan okutturdu. Tavsiye ederim.
01.03.2023

Evan, insanlara karşılıksız ve rastgele yardım eden özel becerilere sahip bir adam. Birine yardım ettiğinde tek istediği yardım ettiği kişi gerçekten yardıma ihtiyacı olan biri ile karşılaşırsa ona kendi iletişim numarasını vermesi, ve bu sadece bir kez yapılabilir. Yardım ettiği kişiler onu görmez, tanımaz, bir daha iletişim kurulmaz. Ona ulaşmanın hiç bir yolu yok gibi ama biri bir yol buldu ve Evan o kişiyi bulmalı. Okurken sıkılmadığım bir kitap oldu. Anlatım güzel, açık kapı yok, çeviri de iyi.
28.02.2023

Akıcı anlatımı, sürükleyici konusu ile okunmaya değer. Altını hisseden bir kızın, yeteneğini kullanmak için ailesini öldürenlerden umutlu bir geleceğe kaçış öyküsü. Kitaptaki tek olağanüstülük kızın altını hissetmesi ki çok fantastik sayılmaz bence. Amerika nın altına hücum dönemi, insanların umutları,eyaletler arasında fark edilen ırkçılık... Günün sonunda dayanışma, sevgi saygı kazanır. Seri olarak bahsetmiş açıklamada, umarım Pegasus çok bekletmez. Hala Cüceler kitabının 3. Sünü çıkarmalarını bekliyorum.
26.02.2023

Anitayı severek okurdum ama artık macera yanından çok özel hayatı ve yaşadığı çeşitli birliktelikler ağırlıkta. Zevk alamadım son iki kitaptan. Bu kitapta yine az da olsa biraz polisiye olaylar vardı, onlar bile özel hayatının gölgesinde kalmıştı. Umarım en son okuduğum iyi Anita kitabı Felaket olarak kalmaz, cidden iyi kitaptı.
31.01.2023

Yorumları çok güzel olduğu için aldığım, benim için bir kaç ilginç cümle dışında okumaya değmyece bir kitap oldu maalesef eli ben felsefeyi pek sevmediğim için zevk almamışımdır. Yine de yazarin emeğine sağlık.