Toplam yorum: 2333798
Bu ayki yorum: 3527

E-Dergi

ato465 tarafından yapılan yorumlar

18.06.2020

İttihat ve Terakki'nin Talat-Enver-Cemal Paşalarından Cemal Paşa'nın kendi dilinden tarihe ışık tutan anılar.Hatırlar'ında yer yer kendini affettirmeye çalışır gibi bir tutum takınıyor ve yapılan hataların aslında bir zaruretten ötürü olduğunu ifade ediyor. Tarihî şahsiyetleri yargılamadan önce bir de onlara söz hakkı vermeliyiz. Öyle ki Cemal Paşa bu eserinde tarih önünde ebediyete kadar sürecek savunmasını yazmış oluyor.
18.06.2020

Çok güzel bir hikayenin daha sonuna geldim. Ateşböceği yolunun devamı olan Ateşböceğinin şarkısı o kadar güzeldi ki hikaye beni içine sürükledi.
Gerçek arkadaşlık, dostluk ve fedakarlık bunların hepsini gördüm diyebilirim.
18.06.2020

Uğur Mumcu haricinde hiç kimse bu konu üzerinde bir düzgün çalışma yapmamışken cesur kalemden çıkan eser.Laik Cumhuriyeti kuşatan tehlikeler düşünüldüğünde, herkesin okuması gereken önemli bir kitap.
18.06.2020

Bazı kitaplar vardır ya yazar hakkında bilgi vermeye tek başına yeterlidir. Kitabı okuduktan sonra dünyaya bakışınız ve algilayişinizda birtakım değişiklikler olabilir şimdiden söylemesi. Böyle diyor zerdüşt: Herkes ve Hiçkimse için bir kitap...