Toplam yorum: 3.099.665
Bu ayki yorum: 4.201

E-Dergi

Tayfur Guner Tarafından Yapılan Yorumlar

12.11.2019

İnsanlık tarihi ve insan evriminin sosyolojik sebep sonuçlarını merak edip okuyanlar için önerebilirim. “İnsanın” medeniyet kurma yolunda dünya genelinde neden farklılıklar olduğunu güzel bir şekilde aktarmış. Beğendim.
25.10.2019

Öncelikle üslubu akıcı ve anlaşılır. Bilgiler güzel. Tek eksik bilgilerin kaynakçasının olmaması diyebilirim. Tavsiye ederim.
17.10.2019

Atatürk’ün yaptığı devrimlerin, savaşların bilimi rehber edinerek yaptığının anlatıldı bir eser olmuş. Örnekler ve verilen kaynaklar tatmin edici. Beğendim, tavsiye ederim. Tarih okumayı seviyorsanız benim gibi bir günde (Notlar alarak) okuyup bitirebilirsiniz.
16.10.2019

Hiç ölmeyecekmişiz gibi yaşıyoruz hayatı. Son bir saatimiz kalsa ne yaparız? İçimi titreten bir kitap oldu. Sevdim. Okurken oğlum, kızım, eşim ailem aklımdan çıkmadı. Suç cezasız kalmamalı fakat insan hayatı başka bir şey. Tabiki cinayet başka bir tartışma konusu. Amaç suç işlenmeyen bir dünya yaratmak olmalı.
14.10.2019

Tam bir Atatürk biyografisi demek bence eksik olur. Atatürk’ ün yaşadığı tarihteki Osmanlı, Avrupa, Balkanlar ve Anadolu tarihinizde kapsayan doyurucu, akçı anlatımla yazılmış bir eserdir. Tavsiye ederim.