Toplam yorum: 3.098.733
Bu ayki yorum: 3.266

E-Dergi

Cevdet Tokat Tarafından Yapılan Yorumlar

30.10.2023

Doktor hanım konuyu gayet güzel anlatmış ve QR ile konu sonunda pekiştirmiş. Emeğine sağlık.........
11.07.2023

Dünya çapında tanınmış bir psikiatrist olmasına rağmen ölümle beraber ruhunda yok olacağına inanmış olması düşündürücü. Ateist olduğunu söylemesine rağmen eşinin ölümünden sonra onunla tekrar buluşma ümüdi-ihtiyacı gayri ihtiyari kelimelerine yansımış. Halbu ki İslamın ölüm sonrası vaadettikleri ne muhteşem. İnsanın ölümden sonra geçmişleriyle buluşma ve Allah'ın cemalini görme inancı çok harika. Yazar adına bu düşünceyi gözden kaçırdığı için üzüldüm doğrusu. Allah hidayet nasip etsin.
17.06.2023

Çırağan sarayında bir Prenses olarak başlayan hayat 29 yaşında açlık ve sefalet içinde Fransa'da 29 yaşında son buluyor. Çok dramatik. Okurken tarihe tanıklık ediyorsunuz.
17.01.2023

YÜZYILLARDIR TARTIŞILAN KONULARI İÇEREN TURAN DURSUN YAZILARI DOĞU PERİNÇEKİN DERGİSİNDE YAYINLANAN MAKALELER BİR ARAYA DERLENMİŞ. BU KİTABA KARŞI CEVAP OLARAK YAYINLANAN PROF DR SÜLEYMAN ATEŞ'İN ''GERÇEK DİN BU'' KİTABI İLE MUKAYESELİ OKUNMASINI ÖNERİRİM. SONUCA GÖRE HANGİSİNE İNANIP İNANMAYACAĞINIZI KALBİNİZE SORUN O SİZİ YÖNLENDİRECEKTİR...
22.09.2022

İngiltere'ye gitmek isteyen Hekim meslektaşlarımın gitmeden okuması gereken bir kitap. İngiliz tıp eğitimi ve sağlık sistemine dair ipuçları var. Yazarın mesleği bıraktığı olay çok dramatik.