Toplam yorum: 3.092.427
Bu ayki yorum: 3.028

E-Dergi

KY-428050 Tarafından Yapılan Yorumlar

04.11.2017

Kitap güzel,fakat şehzade katli üzerine tam yoğunlaşmamış bir eser olmuş,farklı konularada atlaması kitabı eksik yapmıştır.Sonuç;hoş olmasada,başka bir çözümü bulunmayan acı bir gerçekliğimizi tekrardan okumuş olduk.
19.11.2016

Bu kitap da,düşmandan daha fazla güç ortada iken,dağınık kalmanın hangi felaketlere yol açtığını göreceksiniz.Gördükten sonra,aynı hataları günümüzde tekrar ettiğimizi de fark edeceksiniz.
17.11.2016

Suriye üzerinden konuşmak isteyenlerin,kesinlikle bu kitabı okumaları gerekir.Bizzat kitapta geçen toplantıların ve anlaşmaların bazılarına şahit olmam ve bazı yerlerin el değiştirmelerine yakinen şahit olmam,bu kitaptaki bilgilerin bire bir sahadaki bilgiler ile aynı olduğunu gösteriyor.Çok zahmetli ve başarılı bir çalışmadır.Muhakkak okunmalıdır.
17.11.2016

Maalesef bu kitap tada Pakistan'ın pisliklerini göreceksiniz.Burada yazılanlar gerçek ise,var olma mücadelesi verilen savaşlarımızın çoğunun düşmanlarımızın kontrolü altında devam ettiklerini göreceksiniz.
17.11.2016

Yazarın bizzat şahit olduğu olaylarla birlikte,uzaktan da kendisini ele veren Pakistan Devletinin yöneticilerinin,İslam Ümmetine kurulan tuzaklarda bizzat rol aldıklarını,bir kez daha bu kitapta bulacaksınız.İşin kötüsü,böyle çalışan devletlerin ellerine biz Müslümanların'da malzeme vermesidir,Alimlerin böyle tuzaklar hakkında ümmetin gençlerini uyarmaları gerekir.Kitap Afganistan ve özellikle Pakistan da dönen dolapları anlama açısından faydalı olacaktır.