Toplam yorum: 3.092.426
Bu ayki yorum: 3.027

E-Dergi

smy_nr Tarafından Yapılan Yorumlar

26.11.2020

Yani dizisini izledikten sonra biraz hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. Ancak yine de okunur.
04.11.2020

Başlangıçta ne oluyor, kim, ne tam anlamasam da son kısım beni çok duygulandırdı ve kesinlikle okuduğuma deydi. Kitap bittiğinde inanılmaz bir boşluk hissi sardı her yanımı ve düşüncelere boğuldum.Boşa geçen bir ömür ne acı. Aslında bir anlamda da hayatta bu şekilde değil mi? Çalışıyoruz çabalıyoruz didiniyoruz ölüm birden gelip her şeyi yok ediyor gibi. Ancak şöyle düşünsek hayattaki her çalışma bir 0 ve siz çalıştıkça bu sıfırlar artıyor siz bu sıfırların önüne 1 getirdiğinizde düşünün ne kadar değerli bir sayı elde edeceksiniz. İşte bu 1 de imandır. İnandığımız zaman ölümle her şey yok olmaz biz biliriz ki ebedî bir hayat var ve iyi niyetli çalışmalarımızın mükafatını orada alacağız. İşte bu rahatlatıyor beni.
19.06.2020

uzun bir dönem almak istedim istedim ve istedim sonunda aldığımda da Corona yüzünden eve döndüm ve kitap istanbul da kaldı eve getirmedim kitaplarım elime geçsin ilk okuyacağım kitap diyebilirim.
19.06.2020

Adını o kadar duydum ki ve halada duyuyorum lisede bir arkadaşımla ortaklaşa almıştık ancak araya giren tatil yüzünden ben okuyamadan kitap onda kaldı ve okuyamadım şimdi tekrar alacağım gerçekten çok merak ediyorum.
19.06.2020

Çok etkilendiğim yerler oldu kesinlikle önerebilirim.