Toplam yorum: 2030429
Bu ayki yorum: 20630

E-Dergi

herdem1 tarafından yapılan yorumlar

15.11.2019

Gerçek anlamda günümüz için hazırlanmış harika bir eser. Heywood'un oldukça dikkatli ve açık dille yazılmış kitabı, uluslararası ilişkilerin öğretilme şeklini değiştirme potansiyeline sahiptir.
14.11.2019

Titanların efendisi Kronos en büyük tuzağını kurdu, tanrıları ve melezleri bekliyor! Serinin bu üçüncü kitabında Percy bugüne kadarki en korkunç gerçekle yüzleşiyor: Titan'ın Laneti. Bu lanete sadece çok güçlüler karşı koyabilirler, peki Percy bunu başarabilecek mi?
13.11.2019

Kanatlı Kediler Masalı serisinin 4. kitabı "Kentte Tek Başına" da, Emma çiftlikte çok sıkılmaktadır ve yeni yerler görmek istemektedir. Büyük kente ulaştığında, bir apartman penceresinden içeri girmeye karar verdi. Fakat içerideki insanoğlu umduğu gibi olmayacaktı.
12.11.2019

Kanatlı Kediler Masalı serisinin üçüncü kitabı olan "Yuvaya Dönüş" de, dünyayı tanımaya karar veren Aleks, yaşadığı çiftliğin dışına çıkınca olanlar olur, başına gelmedik kalmaz. Uçarak gelen siyah bir kedi, yüksek ağacın tepesinde kalakalan zavallı Aleks'i kurtarır...
12.11.2019

Kanatlı Kediler Masalı serisinin ikinci kitabı olan "Yuvaya Dönüş" de, çiftlikte çocukların baktığı dört kedi, annelerini özlerler ve yuvaya geri dönmeye karar verirler. Fakat, orada bir sürpriz onları beklemekteydi.