Toplam yorum: 3.099.665
Bu ayki yorum: 4.201

E-Dergi

Behrenur Tarafından Yapılan Yorumlar

28.10.2018

Bir solukta okudum. Başka diyarlara aldı götürdü.. Doğal yaşamı, ormanları, eski insanları severek kendini Gökçe hissederek okudum. Özellikle boşanmaya karar vermiş olan ebeveynlerin önce kendileri sonra da 11 yas üstü evlatlarına okutabilecekleri bir kitap.. yazarın kaleminden okuduğum ilk eser, olay örgüsü muhteşem, dili sade ve sürükleyici..
27.09.2018

Dini hassasiyetle çocuklarını yetiştirme gayretinde olanlar kitapta kendilerinden parça bulabilir. Yazar hissiyatını bölüm bölüm kaleme almış. Başlığı ile alakasız olan konularda var. Bazı yerlerde tek taraflı bakış açıları da mevcut..
27.09.2018

Büyüklerin okuyarak hisse alacağı bir kitap, konusu ve mesajı guzel. Lakin üslubunda ki bazı şeyler hoşuma gitmedi yeğenim için almıştık bende annesi de okuduk ama çocuklara okutmadık.
27.09.2018

Bir çok kişi evli çiftlerin mutlaka okuması gerek yorumunda bulunmuş. Kitap evli çiftler üzerinden örnekler vererek sevgi dilinde ki farklılıkları anlatmış.. Sana söylüyorum kızım sen anla gelinim demiş ya atalarımız ne güzel söylemiş. Sadece evli çiftler değil tüm insanlığa okutabilsek ne güzel olurdu...
15.09.2018

Sosyal medyada ki övgüler sonrasında merakedip aldım. Mesajı güzel olsa da okurken aynı tadı alamadım. Edebi yönde başarısı vardır haksızlıkta etmek istemem ama ismini duyduğumda heyecan verecek ya da kitap tavsiyelerinde adını anacagim bir eser değil.