Toplam yorum: 3.100.064
Bu ayki yorum: 4.600

E-Dergi

oğuzhan tamer Tarafından Yapılan Yorumlar

03.03.2022

İhsan Oktay Anar'ın en sevdiğim kitabı. Yani o başlangıç, karakterler yaratılan kurgu beni benden aldı. Denizcilik romanını bu kadar sevebileceğimi düşünmezdim. Tarih ve fantezi türü iç içe geçiyor. Kitabın başı ve ortası o kadar güzel ki bitişi beni üzdü. Yani çok daha güzel bir finali hak eden kitap biraz aceleyle bitirilmiş hissi yarattı. Yine de Amat benim için hep o özel kitaplardan olacak.
03.03.2022

Bayıldım. İlk kitabının aksine kurgusu daha yere basıyor ve gerçek bir roman havasını veriyor. Heyecan dozu çok yüksek ayrıca dili de akıcı olduğu için çok hızlı bitireceksiniz. Yer yer uzatılmış kısımlar bazen senaryodaki ufak eksikler veya hatalar can sıksa da bu türde bu seviyede hem de Türkçe kitap maalesef neredeyse yok. Korku ve tarih çok güzel harmanlanmış. Kitabın Başı ve sonu korku yoğunluklu olsa da ezici kısmı tarihi bir romandı adeta. Kesinlikle okumanızı öneriyorum pişman olmazsınız. Ellerine sağlık Songulyabani.
28.02.2022

polisiye zirvelerinden grange'in en iyi romanlarından. kitap aşırı akıcı elinizden düşmeyecek. arada kaldıysanız kesinlikle tercih edin pişman olmazsınız.
28.02.2022

En sevdiğim 3 romanından biri beni çok etkilemişti. Yani kitabın sizi olaya hemen dahil etmesi. Dili mekanlar karakterler her şeyiyle okuyacağınız en iyi polisiyelerden. Kesinlikle yazarında en iyi kitaplarından.
28.02.2022

İlk okuduğum kitabıdır. Diğer romanlarına göre akıcılık özellikle kurguda bir tık daha aşağıda kalsa da başlangıç için çok ideal. Grange'in o fırtına gibi ilerleyen roman anlayışına böyle daha ortalama bir kitabıyla girmek ideal olabilir.