Toplam yorum: 2334877
Bu ayki yorum: 4606

E-Dergi

اقرا tarafından yapılan yorumlar

01.02.2020

Sezai Karakoç, Hz. Adem ve Havva’nın cenneti yitirmesiyle başlayan insanlık yolculuğunu ve yitirilen bu cenneti tekrar kazanma yolundaki insanlığın yolculuğunu peygamberler üzerinden anlatıyor. Sezai Karakoç’a göre insanlığın yitirilen cenneti tekrar kazanma yolculuğu bu peygamberlerin -Hz. Adem, Hz. Nuh, Hz. İbrahim, Hz. Yusuf, Hz. Musa, Hz. Süleyman, Hz. Yahya, Hz. İsa, Hz. Muhammed (S.A.V)- mücadeleleri ve önderliğinde gelişmiştir. Umarım herkes yitik cenneti kazanma yolundaki mücadelesinde başarıya ulaşır.
31.12.2019

“Yeniden doğacaksın. Kıyametini yaşayıp yeniden dirileceksin. Azrail’i, İsrafil’i ve Cebrail’i adeta göreceksin. Yardım edecek onlar sana. Domuza karşı aslan, yılana karşı kartal, baykuşa karşı hüthüt, kargaya karşı bülbül, eşeğe karşı at olacaksın. Dünyaya yeniden anlamını getireceksin. O zaman Allah da sana, senin öz anlamını bağışlayacaktır. Hiç kuşkun olmasın.” Diyen sevgili Sezai Karakoç bu sözleri ile aslında kitabı bize özetliyor..
31.12.2019

Kitap çok eski zamanlardan gelme hissi uyandıracak size. Peygamber Efendimizden sıkça bahsediyor oluşu kalbinizi sarsacak, huzurla dolduracak..
31.12.2019

Her yöneticinin okuması gereken bir kitap....!
31.12.2019

Yazarın şiirlerini tek kitapta bulmak çok iyi oldu....kesin tavsiye ederin.....!