Toplam yorum: 2027683
Bu ayki yorum: 17884

E-Dergi

nazarzu tarafından yapılan yorumlar

30.09.2015

kız kardeşime hediye ettim, hamileliği boyunca, doğuma hazırlanırken, hatta doğumdan sonra ve bebek büyürken elinden düşürmeyeceğinden eminim çünkü inanılmaz kolay anlatımlı, patik bilgiler içeren ve ayrıntılı fotograflarla bezenmiş, gerçek bir yardımcı diyebilirim..
30.09.2015

buzdağının görünen yüznde bir psikiyatristin hayatı ağırlıklı ama görünmeyen yüzünde nasıl bir insan olmanız gerektiğini anlıycaksınız. Bence bu başarılı serinin filmide çekilicektir..
12.07.2013

Nedense bazı önemli ayetler es geçilmiş. Geçilmeseydi kusursuza yakın bir çalışma olurdu. yinede bana çok şey kattığını düşündüğüm, doğru sandığım yanlışlarımı farkettiren çok çok önemli bir eser. tavsiye ederim. Kuran-ı Kerimi (iniş sırasıyla,Yaşar Nuri Öztürk meali) beraber alıp, yardımcı kitap bir nevi tefsir olarak okumalısınız. iniş sıralı okumak ve özellikle Yaşar Nuri Öztürk mealini okumak size cok şey katıcak arkadaşlar. Çünkü iniş sırasıyla okuyarak gidişata hakim olucaksınız. Yaşar Nuri mealinin diğerlerinden çok çok önemli hayati bir farkı var, o da şu: diğer meallerde parantez açarak "burda şu anlatılmak istenmiş" edasıyla meali yazanın kendi yorumunu katması. bu çok yanlış. Yaşar Nuri hiçbir şekilde parantez açıp kendi yorumunu katmıyor ve o kelimenin eşanlamlarını veriyor. Bu hayati önem taşıyan bir konu. Mutlaka iniş sırasıyla Yaşar Nuri meallerini okumanızı tavsiye ederim. Dinimizin nasıl yozlaştırıldığını bu orjinal Kuranı okuyunca anlayıcaksınız. İnşallah nasip olur sizede."
12.07.2013

anlatım dili bize uygun değil. bana hiçbirşey katmadı. tavsiye etmem.
12.07.2013

çok ilginç ve bambaşka bir bakış açısı sunan, bana çok şey kattığını düşündüğüm güzel bir eser. tavsiye ederim.