Toplam yorum: 1927091
Bu ayki yorum: 20887

E-Dergi

gök-dil tarafından yapılan yorumlar

30.07.2019

Çocuklarınıza gözü kapalı okutabileceğiniz bir kitap. İçinde argo sözcükler ve uygunsuz ifadeler yok -günümüzde pek çok yazar ve yayınevi satış kaygısıyla maalesef bunlara başvuruyor- akıcı dille yazılmış, sürükleyici, macera dolu bir kitap. Ortaokul seviyesindeki öğrenciler severek okuyacaktır.
22.12.2017

Her güne bir mesaj. İster gün gün okuyun, ister kafanıza bir soru takıldığında ya da ne karar vereceğinizi bilemediğinizde bir sayfa açın okuyun, sorduğunuz soruların cevaplarını veren bir kitap. Bazen arkadaşlarımın niyetlerine ya da kafalarında soru olduğu zaman bizim için bir sayfa aç, diyorlar. Cevabı gördükleri zaman "Yok, artık. Bu kadar da olmaz!" dediklerine kaç kez şahit olduğum bir kitap.
21.04.2016

Yazarın ilginç ve okunması gereken kitaplarından birisi daha. Okudukça hayatla ilgili korkularınızın kaybolduğunu, Yaradan'ın size olan sevgisini göreceksiniz. Kafanızın içinde dönüp duran; ama bir türlü cevap bulamadığınız sorularınıza doyurucu cevaplar bulacaksınız.
21.04.2016

Daha önceden Ergun Candan'ın "Ölümden Sonra Neler Oluyor" kitabını okuduğum için kitaptaki sohbetler hiç de abes gelmedi. Bu konularda bilginiz yoksa size şimdiye kadar öğretilen o korkunç ölüm sonrası senaryo yüzünden ölümden korkacaksınızdır. Ölümün aslında hiç de korkulacak bir şey olmadığını göreceksiniz. Mevlana da diyor: "İnsan iki şekilde Tanrı'ya ulaşabilir:Bir ölünce, bir de ölmeden önce ölünce." Kafanızda ölümle ilgili, ölen sevdiklerinize ne olduğuyla ilgili sorular var ve cevap bulamıyorsanız tam da aradığınız, size ilaç gibi gelecek bir kitap.
21.04.2016

Tek kelimeyle muhteşem ötesi bir kitap. Yalnız kitabı okurken şimdiye kadar bildiklerinizi ve önyargılarınızı bir kenara bırakıp okumanız gerekir. Diğer kitaplarını da okudum. Hepsi birbirinden ayrı güzel. Bu kitap elinize geçtiyse zaten kafanızın içinde dönüp duran Yaratılış, Yaradan , hayat ile ilgili sorularınıza cevap bulmanızın zamanı gelmiş demektir.