Toplam yorum: 3.098.966
Bu ayki yorum: 3.501

E-Dergi

hermit43 Tarafından Yapılan Yorumlar

01.05.2018

altınoluk çocuk dergisinde parça parça yayınlanmış olan çizgi roman tadındaki bu eserin malesef iyi tanıtılamadığı düşüncesindeyim.. devlet bu tür kitapları (seçmeli) ders kitabı olarak değerlendirmeli.. malesef gençlerimiz ecnebi karakterlerin gayri ahlaki öğeler bulunduran çizgi romanlarını okumakta.. yıllar önce bir kitap fuarında gördüğüm kitabı kampanyaya denk getirip çocuklarım için muhakkak alacağım. hayreddin ekmenin çizgilerini, kısa ve öz hikaye anlatış tarzını çok beğeniyorum. bence diğer hikayeleri de bir kitapta toplanmalı.. inşallah ileride bir babayiğit çıkar da bu kitabın "made in turkey" bir çizgi filmi yapılır.
02.07.2017

Daha önce kaplumbağa terbiyecisini aldığım için bu ikinci alışım.. Kitap kutuları tam bir hediyelik.. Ancak bana gönderilen kutuyu hiç beğenmedim.. Kalıbında sıkıntı yok ancak rengi resimdekiyle alakası yok, çok soluk, maviye alakası yok, yer yer silik.. Ayrıca arkasına barkod basılmış, ne alaka, poşetin dışına basılması yeterliydi.. Daha önce aldığım kutuda bu sorunlar yoktu.. Bilginize..
30.05.2017

kitabı ismini çok duyduğum ve siyah beyaz filmini izlediğim için okudum ama beğenmedim.. kız tevfikin kızı rabia'nın başından geçenleri ve evlilik sürecini anlatıyor.. yazar padişahı kız tevfiki sürgüne gönderdiği için kızıl sultan olarak niteliyor.. ayrıca eski bir İstanbul sokağında yaşananları anlatıyor.. yazarın diğer kitaplarını isimlerini çok duyduğum için okumaya gayret edeceğim..
24.10.2015

raif cilasunun bütün romanları alıp okunmalı. hiçbir şeye faydası olmayan romanların 100.000ler sattığı ülkemizde bu kitaplar cep telefonu müptelası gençlere (sevdirerek) okutturulmalı. bu kitaplarla ruh dünyası şekillenmeli gençlerin.. şiddetle tavsiye ettiğim kitaplardan...
24.10.2015

bu kitabı radyo tiyatrosu formatında dinleyerek beğenmiştim. kitabın ilk sayfalarını da inceledim ve daha çok beğendim. ilk fırsatta alıp kitaplığıma koyacağım. kitaptaki olaylar sanki günümüzde anlatılıyor.. aile kavramının ne denli önemli olduğunu kavratıyor.. eden bulur atasözünün romanlaşmış hali.. yazarın kaybolan romanları nasıldı acaba..