Toplam yorum: 1960240
Bu ayki yorum: 23939

E-Dergi

ajournny tarafından yapılan yorumlar

30.01.2016

Bazen paranoyalarımızın ne denli büyüyebileceğini ve sevginin derinliklerinde farklı keşiflere gebe olduğunu o kadar net anlatıyor ki... Karay, Türkçe kullanımıyla da büyülüyor...
24.10.2011

incelikli bir anlatımla dönemin ayrımcı uygulamalarına ve gerçek hayat kesitlerine yer veren değerli bir yazın.
30.12.2009

soruşturmacı gazetecilik örneği belgelere, kişilere ve bağlantılı üçüncü şahıslara yer vererek olayı derinlemesine inceleme çabası gütmüş ancak kitabın hazırlanmasına giden sorunun cevabı bulunamamış.

bu olayın emre itaatsizlik suçu ile sanıkları konumundaki 7 askeri görevlinin yargılanma sürecinde kimlerin etkin olduğu ve göz ardı edilmeye çalışılan gerçeklerin eksikliği hissediliyor. kitabın bu aşaması çok yüzeysel bir şekilde geçiliyor belli ki bu konunun araştırılması da istenilmiyor.

ancak kitabın dilinde kullanılan duygusal anlatım ve olaydan kurtulan gazimizin telefon numarasının kitap içinde verilmesi ve ona destek olunmasının sağlanması açısından bir vefa örneğidir.

yıllar geçse de üsütünden gazimizi arayıp görüşebilme en azından onun hatrını sorma şansına sahip olursunuz bu kitabı okuyarak ve VATAN unsurunun önemlilğini.
30.12.2009

ne yolculukta ne de yolculuksuzlukta peşini bırakmayacak düşünceler silsilesinin anlamlandırılma çabası ancak içi,nde kaygı ve telaş yok dingin vurur kıyıya insan dalgalarıyla denizin.
14.08.2009

kuramsal yüklemeyi öyküsel bir anlatımla yaşam içinden bir örnekle açıklamaya yaparak anlatıyor...