Toplam yorum: 3.087.413
Bu ayki yorum: 7.100

E-Dergi

ozturqahmet Tarafından Yapılan Yorumlar

12.03.2023

Güzel ve faydalı bir set olmuş. Farklı konular ve yazarlarla ilgili de böyle setlerin oluşturulması ve okuyucuya bu şekilde uygun fiyata sunulması bence iki açıdan çok yerinde olur. Birincisi evinde kütüphane oluşturmaya başlayan gençler için faydalı ve teşvik edici olur. İkincisi çocuklar için oluşturulacak setler kitap ihtiyacı duyan okullara gönderilebilir. Tabi bunun da uygulanması farklı şekillerde olabilir.
12.03.2023

Çıkmış soru kitaplarını neden küçük defter boyutunda basıyorlar anlamıyorum, alırken buna dikkat edebilirsiniz. Boyut belirtilmiş ama ben dikkat etmemişim siz dikkat edersiniz artık. :)
24.02.2022

Link değilde bir aktivasyon kodu olması lazım. Sanırım ön kapağın arkasındaydı.
12.03.2021

Bu kitap daha önce farklı bir yayından "Sinyalci" ismiyle basılmıştı. Anlatımının ve basımının daha iyi olduğunu düşünerek aldım. Bir Charles Dickens hayranı olarak yazarın ilginç bulduğum kitaplarından. Konusu diğer kitaplardan biraz faklı. Kitap Dickens'ın farklı bir yönünü de göz önüne çıkarıyor aslında. Bu yönde yapılacak tüm çeviriler desteklenmeli. Çünkü yazarın dilimize çevrilmemiş önemli kitapları var. İnşallah yakın zamanda bu kitaplarda dilimize kazandırılır.