Toplam yorum: 2332355
Bu ayki yorum: 2083

E-Dergi

entelesmer tarafından yapılan yorumlar

11.01.2015

Kısacık ama çok duygusal bir hikaye. İçindeki resimlere İletişim yayınlarının baskı kalitesi de eklenince tadından yenmiyor.
11.01.2015

Sabah kalkar kalkmaz arkası yarın hikayesini okumak için can atacaksınız. Tam bir nostalji.. Ön sayfada yer alan tarihte bugün kısmı ise adeta bilgi hazinesi. Edebiyat severler için bulunmaz küçük mutluluklardan biri.
11.01.2015

Cemal Süreya'nın ilk kitabı. YKY'nin kaliteli basımıyla hayat bulan Üvercinka, İkinci Yeni sevdalılarına ve Cemal Süreya hayranlarına ince fakat dopdolu bir şiir dünyası sunuyor.
11.01.2015

Yine bir Orhan Pamuk klasiği.. Farketmeden bozacı Mevlut'un kafasının içine girip, İstanbul'a bir de onun gözünden bakıyoruz. Adeta İstanbul'la konuşuyor, bütün o yozlaşmanın hatıralarını dinliyoruz. Bunların yanında 40 yıl süren ve kafalarda soru işaretleri bırakan bir aşka da tanıklık ediyoruz. Kitabın ilk sayfasında yer alan Aktaşların ve Karataşların soy ağacı da okuyuculara kolaylık sağlıyor. Keyifle okunacak bir Orhan Pamuk kitabı daha.
26.10.2011

Bosna'daki dramı etkileyici ve akıcı bir dille, her okunduğunda aynı hüznü hissedebileceğimiz bir kalemle anlatan Ayşe Kulin'in bu eseri, Everest yayınlarının cep boyuyla okunması ve taşınması daha kolay bir hale geldi.Ayşe Kulin'in diğer eserleri gibi bu da okunmaya değer.