Toplam yorum: 3.086.114
Bu ayki yorum: 5.801

E-Dergi

gül dalı Tarafından Yapılan Yorumlar

27.08.2019

Yazarın başka kitaplarını çok severek okuduğunu söylemesi üzerine dokuz yaşındaki yeğenime aldım. Merak edip öncesinde ben okudum ve çok beğendim. Bilgin Adalı'nın bütün kitaplarını yaş aralığına uygun çocuklara tavsiye ederim.
27.08.2019

Tabi ki her çocuğun ve aynı zamanda her yetişkinin okuması gereken bir kitap. Sevmek, sahiplenmek, sorumluluk gibi konularda hayata bir çocuk gözüyle bakabilmeyi öğreten, bir çocuğun hayata hangi gözle baktığını gösteren keyifli bir eser.
27.08.2019

Karin Slaughter'ın okuduğum ilk kitabı kapkaranlık idi. Oldukça beğendim. Ardından Paramparça'yı ve Darmadağın'ı okudum. İlk düşüncem, severek okuyacağım yeni bir polisiye yazarı bulmuş olduğumdu. Şimdi de Genç Kız Cinayetleri'ni merakla bekliyorum.
27.08.2019

Karin Slaughter'ın okuduğum ilk kitabı kapkaranlık idi. Oldukça beğendim. Ardından Paramparça'yı ve Darmadağın'ı okudum. İlk düşüncem, severek okuyacağım yeni bir polisiye yazarı bulmuş olduğumdu. Şimdi de Silinmeyen'i merakla bekliyorum.
27.08.2019

başarılı bir kısaltılmış metin. Dokuz yaşındaki yeğenime hediye etmiştim. Keyifle okuduğunu söyledi. Çocukların okuma alışkanlığı edinmesinde yaş grubuna hitap eden bu tarz kitaplardan faydalanılmalı. İş bankası yayınları çocuk kitapları açısından da çok başarılı.