Toplam yorum: 3.099.665
Bu ayki yorum: 4.201

E-Dergi

saravi Tarafından Yapılan Yorumlar

19.12.2022

Günümüzde birçok alanda merak edilen konuları kısa soru cevap şeklinde açıklamış. cevapların içi dolu ve eser tavsiyeleriyle yol gösterici nitelikte.
15.11.2022

Kitabıyla "Kral ciplak" diyen bir yazar. insanin içinde ki cinsiyet karmaşası özüne iniyor. Gerçek özgürlük şuanda hissettiğin cinsiyet seçimimi yoksa, ta en baştan cinsiyetini benimsemeyenlerin seni attığı karmaşadan kurtulmakmi? Kitap her ne kadar gay başlığını barindirsada kadın erkek herkesin "cinsiyet karmaşası" na hitap ediyor. Böyle çalışmalar desteklenmeli okunmalı okutulmalı. lgbt bilinçsizce bir dayanagi olmaksızın özgürlük adı altında binlerce insanı karanlığa mı terkediyor yoksa gerçek bir özgürlük mü sunuyor sorusunu anlayabileceğiniz bir eser. En azından bilimsel bir argüman. Bencesi sencesi kültürü dini olmadan anlaşılabilecek bir kitap.
02.11.2022

Matematikte başlangıç seviye kaynak isteyenler ve uzun ara veren kişiler için ideal.
02.11.2022

Yazarın insanlardan gelen kisa mektuplara aynı uzunkukta verdiği cevaplar yaptığı yorumlar bulunuyor. Ufuk açıcı yönlendirici bir eser. Bazı çıkmazlar için pratik ve fikirsel çözümler de var.
01.11.2022

Peygamberimiz hz. Muhammed'in (a.s.m) çocuklarla ilişkisini kısa cümleler ve görsellerle anlatan güzel bir eser. Peygamberimizin çocuklarla büyüklerin arasini eğlence ve sevgi dolu davranışlarıyla birbirine bağladığı örneklikleri.