Toplam yorum: 3.100.459
Bu ayki yorum: 5.000

E-Dergi

alius Tarafından Yapılan Yorumlar

30.03.2016

İlk okuduğum kitabı Nemesis idi. O kitapta yazarın uslubuna ve çok sayıdaki roman karakterine aşina olmaya başlayınca bu kitabı okumak daha da keyifli oldu. Polisiye türünü sevenler için tavsiye ederim.
02.03.2016

Jose Saramago'nun tamamlayamadığı son romanı. Yazdığı yere kadar olan kısmını, yazarın romanı kurgularken aldığı notları ve yakın arkadaşlarının roman kahramanlarını tahlilini içeriyor. Ölümünden ötürü bitiremediği bu kitap yazarın sorguladığı değerler hakkında düşündürüyor.
02.03.2016

Jo Nesbo'nun okuduğum ilk kitabıydı ve oldukça zevk aldım. Şimdi sırada "Şeytan Yıldızı" kitabı var. Polisiye türünü sevenler için tam isabet.
02.03.2016

Kırmızı Saçlı Kadın farklı bir Orhan Pamuk romanı. Gençliğinde kuyucu ustasının yanında çıraklığını yapmış bir gencin bir kaza sonrası ustasını kuyunun dibinde bırakıp kaçışı, ilerleyen yıllarda şehri parsel parsel satın alan inşaat şirketlerinden birinin sahibi olarak kuyunun bulunduğu yere gelişi, ilk aşkı ve olaylar yumağıyla dolu sürekleyici bir kitap.
15.01.2016

Çok ilginç bir roman. İhtilalin hemen öncesinde geçen sürükleyici bir roman. Bu yazarın dilimize çevrilmiş iki kitabı daha var ama hiçbiri satışta değil ne yazık ki.