Toplam yorum: 3.099.665
Bu ayki yorum: 4.201

E-Dergi

Fatma Serim Tarafından Yapılan Yorumlar

20.03.2011

bu kitapla duanın pasif bir ibadet değil Yaradanın insana bahsettiği harika bir iletişim aracı olduğuna şahid olsun.çalışmalarımda fazlaca yararlandığım bu eser her okuyuşumda Ali Şeriatinin diğer eserleri gibi beni coşkulandırıryor.


20.03.2011

hz. peygamberin hayatına dair pek çok eser okuma fırsatım oldu.
diğerlerinin aksıne bilgilenmek için değil, bazı noktalarda bizi ufak tahlillerle karşılaştıran bir kitap.
ben de farklı bir heyecan bıraktığını söyleyebilirim
07.06.2009

fikirler ve yorumlar elbette bazen farklı düşünce ve taassuplarla saptırılır fakat yorumlarda ne kadar aşırı gidilirse gidilsin insanlar hakkında böyle ifadeler kullanılmamalı.
05.06.2009

hz. peygamber'in hayatını kaleme alırken takındığı titizlik, hakkında asılsız rivayetlerin olduğu konularda muhakkak tavrı bizlere sağlam bir tarih anlayışı sunmaktadır. Çelişkilerden arındırılmış anlatımı ile peygamberin hayatını anlamak isteyenlerin zihnindeki soru işaretlerini çözeceğine inanıyorum . siret okumak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.
04.06.2009

ismail beyin bu eserini , hadis usulu okumalarımın başlangıcında okusaydım yaşadığım pek çok bilgi boşluğunu doldurmuş olacaktım. hadis çalşmaları yapanlara (aslında herkese ) tavsiye ederim.uslubuyla rahat bir şekilde okuyabilirsiniz. bu alanda bilgi edinmek isteyen herkes temel bilgileri bulacaktır