Toplam yorum: 2.687.013
Bu ayki yorum: 0

E-Dergi

aysgl99 Tarafından Yapılan Yorumlar

01.01.2021

"Bu kitabın çölyak hastalığı (nüfusun sadece küçük bir kısmında görülen, glutenle ilişkili otoimmün bir hastalık) hakkında olmadığının altını çizmek isterim. Eğer sadece teşhis edilmiş bir hastalığınız olmadığı ya da gluten alerjiniz olmadığı için bu kitabın size uygun olmadığını düşünüyorsanız, sizden okumaya devam etmenizi rica ediyorum. Bu hepimizi ilgilendiren bir sorun. Gluten tam bir 'gizli düşmandır' ve siz farkında olmadan geri dönüşü olmayan hasarlara sebep olabilir." Dr.David Perlmutter
03.12.2020

Tavsiye üzerine aldım. Henüz okumamış olsam da ismini geçmişte sıkça duyduğum ve psikiyatri dünyasında önemli bir yeri olduğunu bildiğim yazarı beğeniyle okuyacağımı düşünüyorum.
03.12.2020

Yazarla ilk olarak 2009 yılında, üniversite hocamın tavsiye ettiği Gizli Özne romanıyla tanıştım. Eserleriyle o ilk tanışma olmasaydı şu an kendisini keşfedebilir, bu derece ilgi ve heyecanla okuyabilir miydim bilemiyorum. Bu açıdan kendimi şanslı görüyorum. Nihan Kaya okumak ve değerli görüşlerini paylaşmanın günümüz şartlarında, toplumumuzda bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.
03.12.2020

Yazar, cesurca, toplumda üzerine kafa yorulmadan "kutsal" addedilen meselelere dokunuyor. Çabasını ve görüşlerini çok değerli buluyorum.