Toplam yorum: 1955901
Bu ayki yorum: 19592

E-Dergi

Musa Serin tarafından yapılan yorumlar

19.10.2017

Sadettin ÖKTEN hoca kitabın birinci bölümünde Yahya Kemal'in şiirlerinden hareketle bilgi birikimini okuyucuya aktarmış. Şiir tahlili gibi ama içinde tarih, sanat vb. güzellikler sergilenmiş. İkinci bölümde "musiki" üzerine yine Yahya Kemal'in şiirlerinden hareketle güzellikler sergilenmiş. "Tarih ve Vatan Üzerine" yazıların yer aldığı üçüncü bölümde tarihin güzelliğini, özellikle tarihimizin güzelliğini ve vatanın alalade bir toprak parçası olmadığını yine Yahya Kemal'in şiirlerinden örneklerle okuyacaksınız. Kalemine sağlık Sadettin Hoca.
19.10.2017

Muhsin İlyas SUBAŞI'nın şiir ve sanata dair daha önceleri yazdığı güzel ve akıcı yazılardan oluşan bir eser. Dli sade, akıcı bir dil kullanılmış. Muhsin Bey'i kutluyorum.
01.10.2017

Ziya GÖKALP'i tanımak isteyenler mutlaka okumalı. Kulaktan duyma bilgilerle Ziya GÖKALP tanınmıyormuş. Şimdiye kadar öğrenilen bilgiler çöpe atmak için mutlaka okunmalı.
01.10.2017

Türk'ü, Maturidiliği ve Hanefi Mezhebini tanımak isteyenler mutlaka okumalı. Makaleler akıcı, bir çırpıda okunacak bir eser. Sayın Sönmez KUTLU'yu kutluyorum.
22.02.2017

Yağmur Tunalı'nın tanıdığı abide şahsiyetlerden çizgiler ama bazen hüzünlendiren, bazen düşündüren çizgiler... Erol Güngör hakkında yazılanları yetersiz bulduğumu da belirtmeliyim