Toplam yorum: 3.099.665
Bu ayki yorum: 4.201

E-Dergi

werevolf Tarafından Yapılan Yorumlar

29.01.2016

Her ne kadar seride ikinci kitap olarak görünsede tavsiye edileni ilk kitap olarak okunması. Bundan önce ilk olarak Sonsuzluğun Sonu kitabını oku derler. Ben okudum ama bu seriyle pek alakası yok gibi görünüyor.
Bu kitaba gelecek olursak seriye başlangıç için güzel bir kitap. Bir kere çok eski bir seri olmasına rağmen çok fazla klonu yapılmamış olsa gerek ki konusu son derece orijinal.
Konunun kişiler üzerinden yürümemesi de değişik geldi bana. Genelde kahramanlar üzerinden hikaye yürür. Kişiler çok önemlidir, okuyucu karakterlere bağlanır falan... Burda öyle bişey yok. Burda olay ön plana çıkmış. Bu tarzı da görmek lazım bence.
30.09.2015

Osmanlı dönemine ait hikayeler ve yazarın sıcak anlatımıyla okunabilecek bir eser. Hikayeler çok etkileyici değil ama dönemin meraklıları için güzel gelecektir.
30.09.2015

Benim gibi felsefe okumalarında tecrübeniz yoksa uzak durun derim. Ben aldım, anlamak için çaba sarfettim ama bu türkçe değil başka bir dil olmalı, anlayamadım.
Anlayabilecekler için eminim çok güzel bir eserdir.
30.09.2015

Tabii ki son kitapta düğüm çozülüyor artık. Yalnız kitabın genelinin dışında sonlara doğru bir radyo konuşması kısmı var. Orası yazarın bütün düşüncelerinin özeti gibi. O kısmı özellikle dikkate değer buldum.
30.09.2015

Bu kitabı likya yolu yürüyüşü için almıştım. Tüm etaplarla alakalı bilgi verdiği için faydalı olduğunu düşünüyorum. Likya yolu yürüyüşü planlayanlar için güzel bir eser.