Toplam yorum: 3.087.413
Bu ayki yorum: 7.100

E-Dergi

musty41 Tarafından Yapılan Yorumlar

04.09.2020

Tek kelimeyle mükemmel bir kitaptı, yazarın kapkaranlık kitabını beğenmemiştim, bir şans daha verdim yazara ve iyiki de vermişim, kesinlikle bir başyapıt olacak bir kitap, filmi de çekilebilir ayrıca. Çok akici ve sürükleyiciydi ama en önemlisi kurgusu bir harikaydı.
14.08.2020

Kitap beklediğim gibi iyi değildi. Konu iyiydi, ilgi çekiciydi ancak çok yalın kalmış.Daha etkileyici ve daha detaylıca yazılabilirmiş. En azından yazar sonradan güncelleme yaptığında detaylar eklenebilirdi. Büyük ihtimal gerçek yaşam hikayesi olduğu için hayal gücü devreye giremedi pek.
14.08.2020

Harlan Coben alanını tartışmasız en iyi yazarı. Nihayet kitapları dizi sektörü tarafından keşfedilmeye başladı ve internet platformunda kitaplarının dizileri çekilmeye başladı.
14.08.2020

En yakın komşuların bile birbirlerinin yüzlerine bakmadığı şu zamanda hele hele yüzüne bakmamakla kalmayıp durduk yere sudan sebeplerle komşusunu inciten ona zarar veren insanların arttığı bu zamanda müthiş bir rehber. Ayet hadislerle desteklenmiş içeriğiyle bize sadece komşulukla ilgili değil insanlığımızla ilgili hatırlatmalarda bulunuyor.Komşu hakkının hükmü tahmin ettiğimizden ve ağır, vebali çok. Ben apartmandaki komşularımın kapısına bıraktım. İnşaallah okuyup kitaptaki bilgilere göre hareket ederler.