Toplam yorum: 3.099.864
Bu ayki yorum: 4.400

E-Dergi

Bowmore Tarafından Yapılan Yorumlar

08.07.2008

Kim bile bilirki köşe basında tekerleklı bır sandalyede uzerı yırtık pırtık olan bır ınsan sızı tum kararlarınızdan vazgecırecek ve kursunun sampıyonunu tanımanızı sağlayıp hayatınıza yenı bır yon verecek cok mukemmel bır kıtap bır nefeste okuyacagınıza emınım.
08.07.2008

Hayatta bazen ınsanlar ben kımım der en azından hıcbır zaman kımsenın kendını kucumsememesı ve en buyuk olabılme sansının oldugu bır deve cobanının ustası tarafından odullendırılerek elıne gecen parsomenler sayesınde nasıl dunyanın en buyuk satıcısı olusunun ve cıkarsızca elındekı kaftan ı verdıgını anlatan kıtapta sunu da belırtmek ıstemıs buyuk yazar buyurken karsındakının yardıma muhtac oldugun kısının kım olacagını bılmeden yardım et.
08.07.2008

Dünyanın en buyuk mucizesi ilk bastan kıtabın baslıgına bakarak bunun ne oldugunu belkıde merak edıceksınız nedir dunyanın en buyuk mucızesı bence fazla uzaklarda aramayın ve aynaya bakın. Bunu buyuk yazar sıze cok daha ıyı anlatacaktır.
08.07.2008

Büyük üstat og mandino bu kitabında kişinin hayata olan küskünlüklerini ve hayata dair nasıl basarılı olmanın yanı sıra gecen gunlerımızı daha ıyı ve basarılı nasıl gecırebılecegımızı ele alarak gunumuzde belkı de bır cok ınsanın gelecege daha onemlı bakmasını saglayacaktır.Kıtabı okuduktan sonra emın olun sızınde bakıs acılarınız mutlu olacak.