Toplam yorum: 3.087.160
Bu ayki yorum: 6.847

E-Dergi

mrbooks Tarafından Yapılan Yorumlar

10.04.2014

Bu yorumu okuyan arkadaş, Üzüntüyü Bırakıp Yaşamak İstiyorsan bu kitabı sana şiddetle tavsiye ediyorum.
16.01.2014

İkisi de Üstadımdır, ikisini de çok seviyorum ama taassuptan uzak bu kitabı değerlendirecek olursak bu kitabın adı "Üstad Necip Fazıl'ı Tenkit" veya "Üstad Necip Fazıl'ın Bilinmeyen Yönleri" olmalıydı. Bardağın dolu kısmını anlatırsın (yüzde 90-95) ardından kimse kusursuz değil Üstad'ın da yanlışları vardı gençler onlara dikkat edip almamak gerekir dersin ki (%5-10) bunu anlarım ve bunu kader perspektifinden nasıl yorumladığını da izah edersin ama sen onu en çok tanıyanlardan biri olarak sadece tenkit edersen insan bunun altında başka bir niyet arar. Tarihsel hatalarını ortaya dökmesini yadırgamıyorum ama şahsi olayları ifşa edip kişilik karalaması yapmak hoş olmamış. Zaten Üstad bu konuyu kitaba göre daha yüzeysel olarak sohbetlerinde de anlattı, Biz hep sevdiğimiz insanlar birbirini sevsin isteriz ama Üstadlar böyledir işte :) yine de Allah ikisinden de razı olsun, cennetiyle cemaliyle şereflendirsin....
23.10.2008

bu harika eserlere benim gibi doyamayan kardeşlerime bir müjdem var.4. cilt çok yakın bir zamanda çıkcakmış ayrıca ertuğrul düzdağ seriyi 5 cilde tamalamak istiyormuş. Henüz okumamış olanlar 2. cildin önsözünü okusunlar bu kitabın hazırlanışı hakkında bilgiler verilmil. Allah üstaddan da ertuğrul düzdağdan da razı olsun.
23.10.2008

bu kitapı özellikle genç kardeşlerimiz bir an önce temin edip okusunlar.
20.10.2008

Ali Ulvi Kurucunun hatıralarının 3 cildini de okudum 4. sabırsızlıkla bekliyorum. Bu kitapların hazırlanmasına çok büyük emek harcayan Ertuğrul Düzdağ Beyfendiden Allah razı olsun. 3 kitap toplam 1200 sayfa civarı. her bir sayfası harika. kittapta yok yok desek yeridir. peygamber dostunun yaşamı hatıralarla bize geliyor. bu kitapta nelr bulursunuz? Ayetler hadisler şiirler birçok insan hakkında harika bilgiler. mekke ve medine hatıraları. peygamber komşularından güzel nükteler. okurken hatıralara kapılıp gidiyorsunuz. 3 cildini de mutlaka tavsiye ediyorum.