Toplam yorum: 3.099.665
Bu ayki yorum: 4.201

E-Dergi

emrekoc81 Tarafından Yapılan Yorumlar

28.05.2009

kilise bu kadar masum olamaz.kilise,bilim ve sanat üçgeni ilginç bir şekilde anlatılmış.geçmişte kilisenin masum olduğu söylenemez bilime neler yaptığı bazı kitapları yaktırdığı bilim adamlarına ev hapsi,yasaklama yada ölüm gibi cezalar verdiğini unutmamak lazım.kitapta anlatılan ve gerçekte var olan örgüt bu yuzden ortaya çıktı.kitapta bunlardan neredeyse hiç bahsedilmiyor...her zamanki gibi yine kilise kazanıyor.kitap ise dili akıcı konusu sürükleyici okurken sıkılmadım...
05.05.2009

gerilimle başlayıp psikolojiyle son bulan bir kitap.birbirleriyle basın aracılığı ile mektuplaşarak psikolojik olarak savaşmaları cinayetleri geri planda bırakmış.heyacanla başlayıp merakla devam eden sürükleyici bir kitap.
29.04.2009

okunmaya değer bir eser. bize bağlı bir tebanın nasıl ihanet ettiklerini yalın ve akıcı bir dille anlatmış.kitabı okuduktan sonra soykırım vardır diyen içimizdeki ermenilerden tiksindim.her türk okumalı güzel bir eser olmuş.
30.03.2009

çok güzel kitap.olumsuz tek yön var bazı kelimeler anlaşılmıyor.kitabın en çok hoşuma giden yönü baki,atai,nedim,fuzuli gibi üstatların kitapta karşımıza çıkması.yazarı beğendim.kitap okumaya değer.
02.03.2009

kitabın konusu dikkat çekici.yazarın kalemi gercekten cesur anlattıklarını her yazar cesaret edipde yazamaz.kitapta hosuma gitmeyen tek yön sık sık tekrar olması.bir kaç bölüm atlayıp okuduğunuz zaman bir şey kaybetmiyorsunuz.bunun dışında kitabın olumsuz bir yönü yok.yazarıda rahmetle anıyorum.