Toplam yorum: 2.688.607
Bu ayki yorum: 1.200

E-Dergi

ESRA HANİFE YESİR Tarafından Yapılan Yorumlar

13.03.2021

Sınıf Öğretmenliği öğrencisi olarak karşılaştırmalı eğitim dersi alıyorum. Dersimizin hocası kaynak olarak bu kitabı almamızı önerdi ve kitabın içeriğinden kısaca bahsetti. Bende hemen buradan sipariş verdim. Bu güzel eseri aldığım için çok memnunum. İçeriğinden kısaca bahsetmem gerekirse; eğitimin ne olduğu, eğitimin işlevi, eğitimi nelerin etkilediği vb. unsurları akıcı ve detaylı bir şekilde sunduktan sonra diğer ülkelerde ki eğitim sistemleri ile Türk eğitim sistemini tüm kıstaslarını ele alarak muntazam bir şekilde incelendiğini görüyoruz. Bir öğretmenin meslek hayatı boyunca sayfalarını karıştıracağı bir kitap olduğunu söyleyebilirim. Keyifli okumalar dilerim.
21.02.2021

hayranlıkla okudum, mutlaka ama mutlaka tüm gençlerin okuması gerekli.
25.01.2021

Tolstoyun harika eserlerinden birtanesi. kitabı okurken kendinizi olayın içindeymiş gibi hissediyorsunuz. beklenmedik bir sonla bitiyor. tavsiye ederim.
25.01.2021

kitabı çok beğendim. konusu, dili tarzı harika, bitirmeden elnizden bırakamıyorsunuz. yazarın ilk okuduğum eseriydi, diğer eserlerini de okuma isteği uyandırdı.
25.01.2021

eser gayet sürükleyici ve akıcıydı. okurken merakınız sizi heyecana sürüklüyor, beğendim. sadece imla hataları vardı birkaç yerde.