Toplam yorum: 3.086.295
Bu ayki yorum: 5.982

E-Dergi

sytwon Tarafından Yapılan Yorumlar

02.01.2017

Masalların bazıları forum sitelerinde paylaşıla paylaşıla çok klişe haline gelmiş hayat dersleri hikayelerinden oluşmakla birlikte muhakkak hoşunuza gidecek bir kaç hikaye bulacaksınız. Bununla birlikte kitabın psikolojik bir altyapısı veya herhangi bir psikoterapi modeliyle doğrudan bir ilişkisi yok. Pek çok kitapta olduğu gibi pazarlama statejisi olarak isminin ...Psikolojisi, .....Terapi eklenen kitaplardan biri. Yine de hikaye masal hikaye seviyorsanız okunabilir
17.02.2010

kitabın anlatımı gerçekten hoş ancak. Kitabta belli bir taslak olarak planlanmış bir sitenin yapım aşamasını anlatmış. bu taslakta en ufak bir farklılık yapmak isterseniz yada farklı bir tema yapmak isterseniz diyebilirizki kitabın neredeyse hiç faydası kalmıyor. ancak başlangıç aşamasındaki kullanıcılar site olsun nasıl olursa olsun diye düşünürlerse kitaptaki uygulamaları izleyerek gayet kolay bir şekilde site yapabilirler.
yukarda ismi verilen programların bazılaranın kitaptada neredeyse sadece ismi geçiyor. kitap sadece Flash üzerine yazılmış. Profesyonel olarak ilgilenmeyenlerin Flash, Photoshop gibi prgramlar kullanmaları ekonomik olarak pek mümkün olmadığından çok anlamlı bir çalışma olduğunu düşünmüyorum. Kitaptaki yazılımları kullanacak olursak zaten küçük bir servet harcamamız gerekiyor. o yazılımların parasına özel firmalara 50 tane site yaptırırsınız zaten.
17.02.2010

Piyasada joomla ve oscommerce içerikli kitap pek yok. mevcut kitaplar içerisinde herhalde en detaylı anlatım bu kitapta. Bu yazılımlarla ilgilenenlerin zaten fazla alternatifi olmadığını da hesaba katarsak temel düzeydeki kullanıcıların gözü kapalı alabileceği bir kitap. Ancak iyi kötü bu programları kullanmış olanlara çok fazla şey katacağını zannetmiyorum.