Toplam yorum: 3.100.459
Bu ayki yorum: 5.000

E-Dergi

espritlibre Tarafından Yapılan Yorumlar

27.02.2016

Arka kapağındaki körüklü cebi ve şerit ayracı ile güzel düşünülüp tasarlanmış bir defter olmuş. Defter çizgisiz olmasına rağmen defterin yanında verilen çizgi klavuzu, defteri daha da kullanışlı hale getirmiş. Kapakta ufak tefek çizgiler var ama çok problem olduğunu düşünmüyorum, çantanızda taşıdığınızda da oluşabilecek çizgiler gibiler.
30.01.2016

Bu kategori içindeki kitapları yakından takip edenler için bir tekrar kitabı olsa da bu kategoriyle yeni yeni ilgilenmeye başlayanlar için uygun, sade anlatımlı ve bilimsel verilerle desteklenmiş bir kitap. Ancak kitap içerisinde sık sık aynı şeylerin tekrar edilmesi beni rahatsız etti açıkcası, gene de tavsiye edilebilir.
19.07.2013

Kısa kısa polisiye hikayelerden oluşan bir kitap.Kitabın dili oldukça akıcı ve sürüklüyor insanı; kısa sürede bitiriyorsunuz.Ancak yorumları okuduğumda kitap fazlasıyla abartılmış gibi geldi bana.Evet kitabın dili akıcı ama öyle muhteşem bir polisiye kitabı değil.Hikayeleri okumaya başladığımda katilin kim olduğunu tahmin ediyordum ve hiçbir hikayede yanılmadım; yani beklediğim "ters köşe" gerçekleşmedi.Ama yine de akıcı bir kitap arayanlara tavsiyemdir.
17.12.2011

Çok birşey katan bir kitap olduğunu düşünmüyorum.Herkesin şimdiye kadar deneyip bulduğu,anladığı şeyler açıklanmış.
17.12.2011

Eğitici,farkındalık kazandıran bir kitap.Fakat dili biraz bilimsel;almak isteyenlerin dikkatine :)