Toplam yorum: 3.098.070
Bu ayki yorum: 2.600

E-Dergi

MelihGunes Tarafından Yapılan Yorumlar

11.05.2022

Merhum Erol Hoca İttihat ve Terakki konusunda ileri gelen isimlerdendir. Hatta çoğu kişi İttihatçıları ailesinden iyi tanıdığını söyler :) Nur içinde yatsın
16.12.2021

dil bakımından alışılmışın dışında bir edebi anlatıma sahip olan eser, muhteviyat olarak da uzun tartışmalardan uzak, sonuç odaklı ve bu konuda bir el kitabı olmuş. Harita ve görsel gibi vesikalar olması kitabı çekici kılmış.
20.04.2020

sosyal medyada yanlış bildiğiniz tüm bilgilerin doğrusunu bu kitapta bulabilirsiniz. Dikkatle ve birinci el kaynak kullanılmış ağır dilden kaçınılarak oldukça sade bir dil ile yazılmış kitap. Akademik bir çalışma akıcı bir dille yazıldığı için okuması çok keyifli bir kaynak. Tavsiye ederim.
20.04.2020

direkt olarak birinci el kaynaklar kullanılarak hazırlanmış bir eser olduğu için son derece sıhatli bir kaynak. Yorumdan uzak ham bilgi edinmek isteyeceklere önerilebilecek bir kitap. Alanında uzman bir akademisyenin kaleminden çıktığı içinde güvenilir bir kaynak demek yanlış olmaz.
20.04.2020

konusuna hakim bir akademisyenin kaleminden çıkmış Türk-Arap ilişkilerine çalışacak bireylere kaynak niteliği taşıyan güzel bir kitap. yorumdan uzak som bilgiye ulaşmak için doğru bir kaynak demek doğru olur.