Toplam yorum: 2061844
Bu ayki yorum: 13076

E-Dergi

ninjaturtle tarafından yapılan yorumlar

04.03.2019

gerçekten harika bir romandı. fakat dili biraz ağırdı. bazı cümleleri ve betimlemeleri anlamak için üzerinden iki kez geçmek zorunda kaldım. genel olarak bakıldığında sürükleyici ve merak uyandırıcı bir eserdi. bir polisiye romanında olması gereken her şey fazlasıyla mevcut. mutlaka kütüphanenizde olmalı.
13.01.2019

çok beğendim. hikayelerin hepsinin polisiye olacağını düşünerek aldım fakat çok farklı bir öykü kitabı ile karşılaştım. hepsi de birbirinden güzeldi. dram, entrika, fantastik, korku... her konudan güzel öyküler çıkarmış gencoy sümer. fiyatıda çok iyi. okumanızı öneririm. özellikle "bir kapalı oda cinayeti" ile "göl kıyısındaki ev" öyküleri favorimdir.
07.11.2018

hoş bir kitap, sürükleyiciydi. ama açıkçası ben biraz daha sert bir hikaye bekliyordum :) ayrıca sonu pek tatmin edici gelmedi bana. yinede herkese öneririm. yazarın dili çok sade.
20.02.2018

açıkçası beni hayal kırıklığına uğratan bir roman oldu. olaylar ve isimler çok karışık. yazar asıl konuya bir türlü odaklanamıyor. sanırım ilk polisiye romanı olduğundan dolayı. finalinde iyi bir şeyler bekliyorsunuz ama nafile. ne zamandır alıp, okumak istediğim bir kitaptı. iyi ki indirimdeyken almışım. yinede kafa dağıtmak istiyorsanız alın, okuyun.
15.12.2017

konu çok güzel. içinde fantastik ögelerde var. ama biraz zor bitirdim kitabı. yazarın kesinlikle daha sürükleyici romanları mevcut.