Toplam yorum: 3.086.295
Bu ayki yorum: 5.982

E-Dergi

nobleon Tarafından Yapılan Yorumlar

16.07.2022

Yeşilin Kızı Anne tarzı bir kitap. Meraklı bıdık bir kız yerine yokluktan ve kötü bir annenin evinden gelen bir abla kardeşin yeni evlerine alışma hikayesi olması Yeşilin Kızı Anne'den ayıran fark. Aldım, oturdum, 150 sayfa bitmiş. Olay yok durum var diyebilirim. Sıkmadı.
01.06.2022

Harika bir kitap olmuş. Ortaklar Köy Enstitüsünün kuruluşu birinci ağızdan alıntılarla ve duygu dolu bir üslupla anlatılmış. Parasını fazlasıyla hak ediyor. Bayıldım.
30.01.2017

Her eğitimcinin ve her anne-babanın okuması gereken bir kitap. Eğitime, ebeveynliğe ve de aslında insan ilişkileriyle alakalı pekçok şeye bakış açınızı değiştirecek bir kitap. Verdiğiniz paraya değen çok az kitaptan biri. Özgür hocadan benzer kitaplar bekliyorum.
19.08.2014

Hikaye şimdi oturdu. Hele ki kitabın sonundaki Kayıp Dosya: Ele Geçirilmiş Miraslar kısmını bitidiğimde Lost dizisinin ikinci sezonunun ilk bölümünü izlediğimdeki şoka yakın bir şok yaşadım. Sırf son kısmı için bile okunabilir.
19.08.2014

Bu kitap da bence ilk kitap gibi rahatlıkla okunabilecek bir kitap. Tek sorun bizim iyi uzaylıların kötü uzaylıları pek bir kolay öldürebiliyor olması. Kahramanlarımız neden korkuyorlarmış o kadar, gezegenlerinde kendileri gibi binlercesi varken nasıl yenilmişler anlayamadım. Bu kısmı görmezden gelirsek tavsiye ederim kesinlikle.