Toplam yorum: 3.099.129
Bu ayki yorum: 3.664

E-Dergi

GYE22 Tarafından Yapılan Yorumlar

14.04.2023

Tarık Tufan ın okuduğum ilk kitabıydı ve tek kelimeyle bayıldım. Şimdi sırada diğer kitapları var.
29.01.2023

Bir çırpıda bitirdiğim kitaplardan. Çeviri çok iyi. Filmini seyretmedim ama kitabı okurken sanki film seyrediyormuşum gibiydi. Konu, yaşamda çok bildik ama çok güzel anlatılmış. Kesinlikle okunmasını önereceğim bir kitap
25.07.2022

Kitabı beğendim, tavsiye ederim. Özellikle ikinci bölümdeki duyguların kelimelere aktarımı çok etkileyiciydi. Judith in annesine sorduğu soru insanın kalbini dağlar cinstendi. “Eskiden ikiz olup artık olmayanlara ne denir. Evliysen ve kocan ölmüşse dul oluyorsun. Anne babası ölen çocuklar öksüz oluyor. Benim gibilere ne deniyor ki”
12.06.2022

Kesinlikle başucu kitaplarımdan biri oldu. Çok fazla alim ve alimlerin uzun isimleri yüzünden okuması zor olacak Diye düşündüğüm bir kitaptı fakat öyle olmadı. O kadar akıcı ve bilgi dolu ki, altını çizmediğim sayfa yok gibi. Kitabı okumaya başladığımdan itibaren hayatımda olumlu etkisini görmeye başladım ve zamanı daha iyi değerlendirme yolunda ilerliyorum. Herkese tavsiye edeceğim bir kitap. Yavaş yavaş, sindire sindire okumayı tavsiye ederim. Ayrıca bir çok hadisin Kuranı Kerim’deki ayetlerle desteklenmesi kitabın gerçekliğinin, doğruluğunun ne derece önemli olduğunu ispatlamış. Enbiya hoca nın da çevirisine sağlık.
06.04.2022

Kalın bir kitap olmasına rağmen Sanki bir film seyrediyormuşum gibi çok kısa bir sürede okudum. Kitap tek kelimeyle etkileyiciydi. Özellikle kitabın sonunda arkadaşı İçin yazdıkları duygu doluydu. Üstat yine döktürmüş. Bir King sever olarak bütün kitaplarını tavsiye ediyorum.