Toplam yorum: 3.098.070
Bu ayki yorum: 2.600

E-Dergi

karizma17 Tarafından Yapılan Yorumlar

30.06.2024

M. Kutlu, yazdıklarını takip ettiğim bir yazar. Hep heyecanla okurdum, bu sefer aynı heyecanı maalesef duyamadım yalnız son imzalı kitabı almış olmak benim açımdan ayrı bir güzellik oldu.
27.06.2024

Üçüncü kitabı da zevkle okuyup bitirdim. Gençlerin ilham veren macerası yine merakla içine aldı beni. Devamı gelir mi, bilmiyorum ama kahramanlarımızla başka maceralara hazır hissediyorum.
22.06.2024

İlâhi 119 Fikri... Çok yaşa 128 Sude! İyi ki var olmuşsunuz bu macerayla.
Yüzümde tebessümle okurken bazen bu kadar da olmaz amaaaa ya da eyvah bennn de mi Fikri Bey gibiyim derken buldum kendimi.
İş hayatı içinde kaybolup giden yetişkinler, okul, öğrenciler, idareciler, aile bireyleri arasındaki ilişkiler, iş (çıkar) ilişkileri, çocuk doğruculuğu ve bilgeliği... Bunları harmanlayan doğal, içten Şermin Yaşar anlatımı. Hem çocuklar hem büyükler Fiko ve arkadaşlarıyla, Dümbelek Ailesi'yle unuttuğu pek çok güzelliği yeniden keşfedecek ve kitabı severek okuyacak. Okurken de dönüp içine bakacak diye düşünüyorum. Yaşınız ne olursa olsun, okuyunuz veee okutunuz, çoğumuz bu satırlardayız.
21.04.2024

Ekonomi öğreten, bunu yaparken de sıkmayan, merakla okunan bir kitap olmuş.
21.04.2024

Acının içinden yükselen bu ağıdın her sayfasını gözlerim dolu dolu, içim parçalanarak okudum. Zaman bizim için olayları küllendirse de pek çok insanımız için her şey taptaze kalmaya devam edecek. Bu coğrafya benzer olaylar için de beklemede... Yeniden aynı acıları yaşamamak için olmalı çabamız. Okuyunuz; idrak etmek için, uyanmak için okuyunuz. Sarsıcı bir okumayı göze alarak okuyunuz.