Toplam yorum: 1892569
Bu ayki yorum: 19105

E-Dergi

MrAnkara tarafından yapılan yorumlar

06.03.2019

islam aleminde değil de osmanlı da masonluk olarak çıkmalıymış.
29.11.2018

Hem kendi kütüphaneme, hem de, gücümün yettiği sayıda, dostumun kütüphanesine hediye etmek için aldım. Yüreğine sağlık kardeşim.
12.04.2018

Kitabı Atatürk biyografisi niyetiyle alıyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Kitap, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş dönemini, belirli yerlede öncesi ve o zaman ki dünya da ki gelişmeleri de harmanlayarak çok güzel anlatmış. Bu niyetle aldığınız takdirde tadı damağınızda kalacak bir eser olmuş. Keyifli okumalar.
09.10.2017

Kimmerler ile ilgili diye başlayan kitap, aşk romanı tadında devam ediyor. Okunabilir mi ? Evet. Fakat, yazarın diğer kitaplarıyla kıyaslayıp, beklentinizi fazla yükseğe koymayın.
28.04.2015

kitapdan beklentinize göre iyi veya kötü diyebileceğiniz bir tarzda, Peygamber efendimizin hayatı ile ilgili bir beklentiniz var ise başka kaynaklara yönelmenizi tavsiye ederim, fakat, kutsal topraklar ile ilgili bilgi alayım, osmanlı oralarda neler yapmış tarzı bir merakınız var ise bu kitap tam size göre, uzun lafın kısası, peygamberimizin hayatını öğrenmek için başvurulacak bir başucu kitabı değil, daha çok kutsal toprakları tanıtan, bir gezi kitabı tadında.