Toplam yorum: 1953352
Bu ayki yorum: 17043

E-Dergi

hevestasci tarafından yapılan yorumlar

19.02.2018

açıkçası mevlana aşkı ve öğretisi hakkında yüzeysel bilgim vardı ancak kitabı okuduktan sonra çok farklı bir bakış açısı oluştu. ön yargılı başlamıştım ama kitabın anlatım dili çok güzel ve akıcı. hem roman hem öğreti şeklinde. kesinlikle tavsiye ediyorum.
19.02.2018

bu kitabı hava alanında vakit geçirmek için almıştım ama çok hoşuma gitti. kitabın akmasının yanısıra konusu gerçekten çok ilgi çekici. Hayal gücü yüksek bir kitap. Biraz ergene kaçıyor ama yine de farklı bir şeyler arayanlara tavsiye ederim.
19.02.2018

son derece sürükleyici ve merak uyandırıcı bir kitap. İnsan kendini sorgulamaktan alıkoyamıyor. seçilen mekanlar ve kurgu çok güzel olmuş tavsiye ederim.
18.08.2017

bu yazarın her kitabını zaten gözü kapalı satın alıyorum ama bu kitabı gerçekten bambaşkaydı sonu çok güzeldi kurgu ve anlatım harikaydı herkese tavsiye ederim.
27.02.2015

alışılmışın dışında bir Picoult romanı ama yine de insanı bir çok kez düşünmeye itiyor. Olay yine farklı kahramanların ağzından anlatılıyor. Genel konu açısından biraz da Anne Frank'ın günlüğüne benziyor aynı dönemi aynı acıları bir başka kişinin bakış açısından anlatıyor. Çok sürükleyici olduğunu söylememe gerek yok Picoult farkı..