Toplam yorum: 3.100.704
Bu ayki yorum: 5.245

E-Dergi

Enes Hancıoğlu Tarafından Yapılan Yorumlar

02.04.2024

Olay örgüsü karmaşık bana çok hitap etmedi. Kahramanların karakter analizi yetersiz. İçi boş. Bundan dolayı pek sevemedim. Zaten tamamlayamadım kitabı da.
03.10.2019

Hiç şüphesiz herkesin İlber Ortay'dan bir şeyler öğrenmesi gerekiyor. Onun tecrübesi, bilgi birikimi çok değerli. Fakat "bir ömür nasıl yaşanır?" sorusunun cevabını bu kitabı okuduktan sonra parayla yaşanır şeklinde cevaplamanız mümkün. Türkiye sınırlarını geçmekte bile zorlanan bizler için üstad görülmesi gerekli yerleri sıralamış ama Türkiye şartlarında oldukça zor şeyler bunlar.
03.10.2019

Güzel ve eğlenceli bir çocuk kitabı. Ama yetişkinler de okuyabilir. Her yetişkinin çocukluğunda da rastlayabileceği bir zorbayı oldukça keyifli anlatmış.
03.04.2019

Oldukça doyurucu bir içeriğe sahip. İnternet girişimciliğinde Türkiye'nin ilk kilometre taşlarını Fırat Demirel oldukça güzel yansıtmış. Girişimciliğe meraklı, işini büyütmek isteyen herkesin okuması gerekli bir kitap çıkmış ortaya.
14.05.2018

Sürükleyici bir kitap olmasının yanında sıkıcı bir tarafı da var. Ben maalesef ki sonunu getiremedim sıkıldım çünkü. Bazı yerleri abarttığı kanısı da oluştu ben de. Kitapta "yok artık" diyeceğiniz yerler var çünkü. Yer yer sıkılarak, yer yer "acaba şimdi ne olacak?" heyecanıyla okudum. .