Toplam yorum: 3.088.827
Bu ayki yorum: 8.515

E-Dergi

SWOD Tarafından Yapılan Yorumlar

09.10.2021

Biraz ince ama gayet güzel kitap.Bu kitapta tek olay anlatılmış.Bu açıdan değerlendirirsek sayfa sayısı ideal. Yazarın ilk kitabı Kızıl dosyaydı sanırım.Mükemmel bir olayla başlıyoruz.
07.06.2021

Mükemmel bir kitap. İkna etmenin psikolojisini öğrenmek için kesinlikle harika bir eser. Size tek tavsiyem çizerek okuyun arkadaşlar çünkü daha iyi aklınızda kalacak ;)
07.06.2021

Bu benim bu kitap hakkındaki ikinci yorumum.Evet kitap Romalı düşünürlerin dostluk hakkındaki düşüncelerini diyaloglar halinde anlatıyor ama bu diyalogların önemli noktalarını çizip kutu içine alıp birde yıldız koyarak okursanız gerçekten insanlarla nasıl dost olunur az çok anlarsınız.Bu kitap Ciceronun yazmış olduğu orijinal kitap mı yoksa kopyası mı bilmiyorum ama size fikir vereceği kesin.
07.06.2021

Eğer çizerek okursanız önemli noktaları kutu içine alır oklar çıkartıp özet geçerseniz gerçekten başarının sırrını anlayabileceğiniz bir kitap.Bu tarz kişisel gelişim kitaplarını çok okudum diyen tayfa var yani olan bir şeyi neden değiştirerek anlatsınlar ki zaten? Ki bu kitap gerçekten hatrı sayılır kitaplar arasında.
07.06.2021

İlk başlarda bunları zaten biliyoruz bunlar mı dost kazanmamızı sağlayacak olsamda ilerleyen aşamalarda etkisini görmeye başladım.Nasıl oldu bilmiyorum ama insanlar kendilerini bana açmaya başladı.Kitap basit şeylerden başlayıp gitgide artıyor.Tabi birde 1930'larda yazılmış olduğunu bilmemizde fayda var.Fakat ne de olsa insan insandır muhtemelen şimdi yazılan bir dost kazanma kitabıda gelecekte etkili olabilir.Kitapta önemli noktaları çizerek okursanız gerçekten faydalanabileceğiniz bir kitap.