Toplam yorum: 2332355
Bu ayki yorum: 2083

E-Dergi

user3000 tarafından yapılan yorumlar

02.11.2012

Eğer daha önce hiç algoritma ile ilgili bilginiz yoksa, internetten arayıp okuyamam diyorsanız işinize az biraz yarayacak kitap. Çok çok basite indirgemiş olayı ben hiçbir faydasını göremedim. Sayfa sayısı , saman kağıt olması düşünüldüğünde fiyatı da yüksek.
20.01.2012

Dreamweaver alanında en başarılı programlar arasında. Kitabın tamamını inceleme fırsatım olmadı. Dreamweaver ortamını genel olarak anlatıyor ve ben beklediğimi buldum. Ama amatör olarak incelediğimi belirtmek isterim.
14.01.2012

Özellikle c# , java ve vb.net ile programlamaya başlayacak olan arkadaşlara ilk önce bu kitabı ( yada benzer algoritma kitabını ) öneririm. ilk başta kodlamalara bakmadan sadece algoritmaları çözerek okudum sonra c# ile başka bir kitap ile birlikte kodlarla çalıştım faydasını gördüm.
14.01.2012

Başlangıç için aldığım bu kitap beklentimi karşıladı diyebilirim işi zora sokmadan bir konuyu temelden anlatmak zor olsa gerek bu kitap bunu genel olarak başarmış. Yeni başlayacak arkadaşlara bu kitaptan önce c# kodları ile birlikte gelen bol örnekli bir algoritma kitabı almalarınıda öneririm. Ben öyle yaptım faydasını gördüm.