Toplam yorum: 3.098.559
Bu ayki yorum: 3.100

E-Dergi

ef88 Tarafından Yapılan Yorumlar

09.03.2021

Konular çok basit düzeyde anlatılmış. Ben yararlanamadım.
28.10.2020

Bolca örneklerin sunulduğu, sonuçların ne anlama geldiğinin açıklandığı bir kitap. Çok fazla yararlandım. SPSS ile sizi giriş seviyesinden alıyor ve yükseltiyor. Sevilay hoca bu anlatım tarzıyla bol uygulamalı ve detaylı analizlerle örneklendirdiği bir de test geliştirme kitabı çıkarırsa ne harika olur. Çok ihtiyacımız var. Test nasıl geliştirilir, madde güçlükleri, ayırt edicilikleri nasıl okunur, çeldiricilerin işleyip işlemediğini nasıl anlarız gibi soruların bol örneklerle anlatıldığı bir kitap beklentimiz :)
29.03.2017

Verilen emeği göz ardı etmek istemiyorum fakat deyim kartları daha titizlikle hazırlanmıştı. Görselleri biraz geliştirmeleri lazım diye düşünüyorum. Yine de almanızı tavsiye ederim.
07.04.2016

İçerisinde yer alan "Adalet" ve "Elli Lira" adlı öyküler çok güzeldi. Diğer öyküler pek sarmadı diyebilirim.
02.04.2016

Dostoyevski'nin bu eseri pek bilinmez ama bence Foma Fomiç karakteriyle herkesin tanışması lazım. Onun çok etkileyici bir karakter yarattığını söyleyebilirim. Öyle ki Dostayevski'nin gözlem gücüne ve onun dehasına bir kez daha hayran kaldım. Ben bu eseri çok beğendim ve tüm Dostoyevskiseverlere bu romanı okumasını tavsiye ederim, kesinlikle pişman olmazsınız.