Toplam yorum: 1960952
Bu ayki yorum: 24651

E-Dergi

gerekli biri tarafından yapılan yorumlar

26.09.2016

Tanpınar bu eserinde edebiyat yapmaktan konuya bir türlü gelememiş. Bazı sayfalarda kimi konuşturduğunu bile karıştırdım. Eski Üstadlarımızdan Refik Halid KARAY daha bi güzel dil kullanır Tanpınar ağır ve sıkıcı.
16.09.2016

Sezgin kaymaz'ın okuduğum ilk kitabı. İşlediği konu açısından ülkemizde herhalde tek. Sonu biraz tahmin edilebilir oluyor ama okumaya değer.Yazarın bundan sonraki okuyacağım kitabı kaptanın teknesi olacak. O kitabı daha bir övüyor okuyanlar bakalım.
29.01.2016

Aslında bu kitap roman değil, bir dönemin gerçekleri okurken çok duygulandım.
16.01.2016

Bir tefsiri okurken kriterimiz kadir mısıroğlunun görüşü ise bu ülkede alimlerin işi çok zor demektir. Mustafa hocanın tefsir derslerini tamamını olmasa bile internetten izledim özellikle bazı surelerin tefsiri ufuk açıcı. Tefsir kitabını da sipariş ettim Allah Mustafa hocadan razı olsun.
28.12.2015

Türk edebiyatında entel bir mafya var ve bazı kitaplara ederinden fazla değer atfediyorlar kendi gibi düşünmeyenleri linç ediyorlar. İşte bu eserde onlardan biri. Aylak Adam şöyle Aylak Adam böyle yere göğe konulamıyor. İyide ne anlatıyor arkadaş bu kitap derdi ne bu kitabın. Mizah desen mizah değil dram desen dram değil. Hiç bir şey anlamadım, hacimli bir kitap olmamasına rağmen son 30 sayfayı da okumadım.