Toplam yorum: 3.098.070
Bu ayki yorum: 2.600

E-Dergi

Ferit ŞEKER Tarafından Yapılan Yorumlar

12.10.2023

Bir zincir markette denk geldi ve oğlum Ronaldo'yu sevdiği için ona hediye olarak aldım. Biraz yüzeysel olsa da çocuklar için yazıldığını düşünürsek ve 2 yılda 18 baskı yaptığını göz önünde bulundurursak hedef kitlede karşılık bulmuş bir kitap. 11 yaşındaki oğlum severek okudu ve beğendi.
12.09.2023

Osman Pamukoğlu'nun Balkan Harbin'den Amerika'nın Irak'ı işgaline kadar ki süreçte yaşanan savaşlar, darbeler ve önemli olayları analiz ettiği siyaset politika türünde bir kitap. İçinde Edebiyat, Tarih ve yakın siyasi tarimiz olan dolu dolu bir eser.
08.09.2023

Yazar Amerika'lı öğretmen ve çocuk gelişimi uzmanı. Kitaptaki konular çocuk sahibi ebeveynlere çok tanıdık geliyor. Örnek diyaloglarla anlatması güzel olmuş fakat çeviridenmi bilmiyorum akıcılık da sıkıntılı geldi bana. Bu konuda kaynak arayan ailelerin okumasında fayda var.
18.08.2023

Yazar İran'lı bir ilk okul öğretmeni. Kitap teliften düştüğü için 50'den fazla yayınevi tarafından yayınlanmış, sedece bu yayınevinden 45 baskı yapmış başarılı bir eser. İki çocuğun başından geçen olayları bir şeftali ağacı anlatıyor bize. Kitap da bir yer var ki oğlumla okurken benim gözlerim doldu. Sonuç olarak son zamanlarda okuduğum en iyi masal şiddetle tavsiye ederim.
15.08.2023

Yazar kitap da 36 padişahı ayrı ayrı ele almış ve her bölümün sonunda kronolejilerle özetlemiş. Fazla ayrıntıya girmemesi ve akıcı anlatımıyla okuru sıkmıyor buda ilk kez tarih kitabı okuyacaklar için avantaj. Kitapta yerli ve yabancı 132 eserden faydanalınmış, resim ve haritalarla zenginleştirilmiş bence her kütüphane de olması gereken bir ansiklopedi.